Зв'яжіться з нами
Як оформити замовлення
Оплата та Доставка
Повернення та обмін
Додаткові послуги та гарантії
Правила догляду за ювелірними виробами
Умови та положення

Зв'яжіться з нами

Служба підтримки: info.bruajewellery@gmail.com
Співпраця: bruajewellery@gmail.com
Номер телефону +380 (95) 627 05 47
Надішліть нам повідомлення

  Як оформити замовлення

  – Виберіть модель продукту

  – Виберіть з якого  матеріалу має бути виконана прикраса. Доступні виріанти: в сріблі 925 проби; в сріблі з жовтою позолотою.

  Якщо ж ви бажаєте, щоб ваша прикраса була виготовлена повністю з білого, червоного, жовтого золота, сконтактуйтеся з нами за допомогою електронної адреси, або напишіть нам за номером телефону: +380 (95) 627 05 47

  – Щоб придбати каблучки, вкажіть свій точний розмір пальчика. Якщо клієнт помилково вказав неправильний розмір, можливий обмін – доставка сплачується клієнтом.

  • термін опрацювання вашого замовлення 1-2 дні.
  • термін виконання замовлення 4-7 робочих днів. Робочими дням вважаються пн.-пт.
  • як тільки ваше замовлення буде готове, з вами зв’яжеться менеджер та надішле ТТН за яким ви зможете відстежувати статус доставки вашого замовлення.
  • термін доставки по Україні 1-2 дні, закордон 14-31 днів. Через війну в нашій країні, терміни доставки можуть бути збільшені до 2-3 місяців. На жаль на дану ситуацію ми ніяк не можемо повпливати.Тому будемо вдячні за розуміння.

  Оплата

  Оплата замовлення в Україні:

  Ви можете оплатити замовлення онлайн банківським переказом на нашому сайті через Liq Pay.
  Також доступні перекази за реквізитами через:
  – ПриватБанк
  – MonoBank

  Зверніть увагу, що оплата післяплатою у відділенні «Нової пошти» в даний час недоступна через війну в Україні.

  Оплата міжнародних замовлень:

  Ви можете сплатити онлайн на сайті банківською карткою Visa/MasterCard через електронну платіжну систему Liqpay.

  Також можлива оплата через платіжну систему PayPal, Western Union, Paysend.com, ПриватБанк (дані для оплати надсилаємо вам у месенджер, або ж на електронну адресу після оформлення запиту на замовлення).

  Доставка

  По Україні

  Ви можете отримати замовлення в будь-якому відділенні «Нової пошти» по всій Україні. Доставка до поштового відділення – безкоштовна. Зверніть увагу, що оплата післяплатою у відділенні пошти в даний час недоступна через війну в Україні.

  Міжнародна Доставка

  Міжнародна Доставка здійснюється за допомогою послуг Укрпошти.
  Вартість доставки в будь-який куточок світу- 13 $.
  Орієнтовний термін доставки – 14-31 днів. Але через війну в нашій країні, дані терміни можуть бути збільшені до 2-3 місяців, попередньо просимо вибачення, за можливі затримки з доставкою.

  Згідно з політикою бренду продаж та доставка в Білорусь та Росію недоступні.

  Як відстежити моє міжнародне замовлення?

  1. Перейдіть на веб-сайт Укрпошти.
   Вставте свій трек-номер відстеження з електронного листа “Інформація про доставку”, який ви отримали від info.bruajewellery@gmail.com
  2. Якщо ви не отримали листа, будь ласка, перевірте папку “Спам”. Якщо листа немає, ми завжди раді допомогти за поштою: info.bruajewellery@gmail.com
  3. Натисніть кнопку “Відстежити”

  Якщо виникнуть додаткові запитання ви можете сконтактуватися з нами за номером: +380 (95) 627 05 47.

  Повернення та обмін

  Згідно з Постановою Кабміну № 172: До товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), відносяться ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

  Якщо ж ви помітили дефект при отриманні товару, він обмінюється на інший за наш рахунок.
  Якщо ж ви бажаєте обміняти виріб на інший або ви помилилися розміром, обмін відбувається за рахунок покупця. Відповідальність за оплату власних витрат на доставку для повернення товару несе покупець. Вартість доставки не відшкодовується.

  Bruá не несе відповідальності за будь-які мита/імпорт/податки та митні збори в рамках обміну/повернення.Також не підлягають поверненню “Подарункові сертифікати”.

  Додаткові послуги та гарантії

  Наші послуги:

  • усунення дефектів, що виникли з нашої вини;
  • ремонт незначних пошкоджень за наявності усіх елементів прикраси та збереження цілісності її форми (розрив ланцюжка, від’єднання елемента прикраси за його наявності, дефекти застібки);
  • можливість безкоштовної чистки.

  Важлива інформація! Позолота – це гальванічне покриття, нанесене поверх срібла.
  Властивості позолоти:
  – допускається контакт позолочених деталей з водою;
  – нестійкий до сірчанокислих середовищ і речовин;
  – після носіння бажано протерти поверхню сухою ганчіркою;
  – гарантійний термін 6 місяців (у разі механічних пошкоджень не вважається гарантійним випадком)

  Через деякий час позолоту можна відновити. Ціна визначається індивідуально. За додатковою інформацією та замовленням цієї опції звертайтеся: +380 (95) 627 05 47

  Правила догляду за ювелірними виробами:

  Звичайно, першим важливим правилом, буде любов, догляд і ще раз любов:)  

  Якщо ж заходити з практичної точки зору, то ось декілька настанов, про які потрібно пам’ятати під час носіння прикрас:

  1. Важливо правильно зберігати ювелірні вироби. Волога та кисень є ворогами для срібних та позолочених виробів, тому найкращим варіантом зберігання буде сухе та темне місце, таке як мішечок або скринька для прикрас.
  2. Старайтесь уникати  нанесення лосьйонів, кремів для рук або сонцезахисних засобів під час носіння прикрас, оскільки деякі з компонентів цих засобів можуть спричинити потемніння на прикрасах.
  3. Завжди знімайте прикраси перед тренуванням, це  допоможе уникнути технічних ушкоджень.
  4. Знімайте ювелірні вироби перед контактом з водою (бассейн, море, вологе прибирання).
  5. Не зберігайте прикраси у ванній кімнаті; поруч з косметичними засобами та іншими хімічними засобами.
  6. Під час подорожей не розміщуйте всі свої прикраси в один мішечок, оскільки це призводить до технічних поверніх ушкоджень.
  7. Не використовуйте зубну пасту, агресивні хімічні засоби чи щітки, як засіб очищення позолочених прикрас. Для догляду за виробами вкритих позолотою використовуйте звичайну мікрофібру, не прикладаючи додаткових зусиль.
  8. Для догляду в домашніх умовах за срібними виробами без покриття можна використовувати мильний розчин, зубну пасту,  хімічні спеціальні засоби для догляду за срібними виробами.

  Пам’ятайте, що позолота має властивість стиратися, адже це верхній шар, а не основа виробу, саме тому внаслідок механічних пошкоджень та тертя виріб може вимагати повторної реставрації. 

  Позолота не застрахована від ушкоджень та надмірного контакту з іншими предметами

  При правильному догляді та при уникненні контакту з косметичними засобами, вона може зберігати свій вигляд  до 1 року.

  Бажаємо приємної і довгої дружби з нашими прикрасами!

  З любов’ю,

  Команда Bruá.

  ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

  1.1 Цей договір є публічною офертою (відповідно до ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин.
  1.2 У відповідності до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і безсуперечним прийняттям умов публічного договору, тобто публічної оферти інтернет-магазину є факт натисканням на посилання “Оформити замовлення”, «Розмістити замовлення» або «Купити в 1 клік та оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.
  1.3 Публічна оферта також є прийнятою при реєстрації Покупця на сайті інтернет-магазину.
  1.4 Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця, як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий.

  2.ТЕРМІНИ, ВИКОРИСТАНІ В ДОГОВОРІ
  2.1 Публічна оферта (далі — «Оферта») — публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, наділеними дієздатністю і всіма необхідними правами і повноваженнями для укладення та виконання даного Публічного договору, щоб укласти з Продавцем Публічний договір купівлі-продажу товару дистанційним способом на умовах, що містяться у цій Оферті.
  2.2 Публічний договір – публічний договір купівлі-продажу, який встановлює для всіх Покупців однакові умови придбання Товару на умовах публічної оферти з моменту її акцептування Покупцями.
  2.3 Замовлення на покупку Товару на сайті Інтернет-магазину — позиції, зазначені Покупцем з асортименту Товару, запропонованого до продажу, за умови оформлення заявки на придбання Товару (через «кошик») на сайті Інтернет-магазину або через Оператора.
  2.4 Акцепт — надання Покупцем повної і безумовної згоди Продавцю на пропозицію укласти Публічний договір на умовах, передбачених в цьому Публічному договорі.
  2.5 Товар – перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині https://brua.com.ua
  2.6 Інтернет-магазин — офіційний інтернет-магазин «Bruá», що знаходиться за інтернет-адресою: https://brua.com.ua
  2.7 Власник Інтернет-сайту (Інтернет-магазину) https://brua.com.ua – ФОП Кузняк Т.І.
  2.8 Продавець – Власник сайту та/або інша юридична особа або фізична особа-підприємець, що на законних підставах розміщує на Сайті інформацію про товари і/або послуги, які можна замовити. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек і т.п., що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).
  2.9 Покупець – будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, що відвідали Веб-сайт: https://brua.com.ua та мають намір придбати та/або придбали той чи інший Товар.

  3. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ НА КУПІВЛЮ ТОВАРУ
  3.1 Замовлення на покупку Товару здійснюється Покупцем на сайті Інтернет-магазину або через сервіс сайту Інтернет-магазину https://brua.com.ua
  3.2 Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, в тому числі:

  • добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет-магазині по категоріям.
  • самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті в інтернет-магазині.
  • оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині.
  • виконання і передача замовлення Покупцеві у власність на умовах Цього договору.

  3.3 При оформленні Замовлення на покупку Товару через сайт Інтернет-магазину Покупець зобов’язується надати наступну реєстраційну інформацію:
  3.3.1 прізвище, ім’я Покупця або вказаної ним особи (одержувача);
  3.3.2 адресу електронної пошти;
  3.3.3 контактний телефон.
  3.4 Якщо Продавцеві необхідна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за обраний Покупцем Товар, а також Продавець має право не відправляти Покупцеві Товар до отримання запитаної додаткової інформації.
  3.5 При оформленні Замовлення (п. 3.1. Цієї Оферти) Покупець зобов’язується надати інформацію, зазначену в п. 3.3. цієї Оферти.
  3.6 Прийняття Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних до форми Замовлення на покупку Товару на сайті Інтернет-магазину. У випадку додаткових запитань ПОКУПЕЦЬ може звернутися в службу підтримки Продавця за адресою: bruajewellery@gmail.com

  4. АКЦЕПТУВАННЯ ДОГОВОРУ
  4.1. Підтвердженням прийняття цієї Оферти є Замовлення Покупця на купівлю Товару, розміщеного на сайті Інтернет-магазину, натискання на сторінці веб-сайту https://brua.com.ua у відповідному розділі кнопки “КУПИТИ”, означає, що Покупець, взяв до виконання умови Договору.
  4.2. Узгодженням всіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне отримання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.
  4.3. Сторони погоджуються, що направлення Продавцем будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його ціну, умови і формах оплати, статус та/або зміни статусу замовлення і т.п., відправлених Продавцем за допомогою електронної пошти, sms- повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.
  4.4. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Покупця, а саме: фактично відвантажив товар(и), приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Покупця, надав рахунок на оплату замовленого(их) Товару(ів).

  5. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ ТОВАРУ
  5.1. Ціну кожної позиції Товару вказано на сайті Інтернет-магазину на момент замовлення Товару, вона вимагає підтвердження Продавцем після отримання від Покупця Замовлення на покупку Товару.
  5.2. Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті Інтернет-магазину.
  5.3. Зобов’язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження коштів в касу або зарахування на банківський рахунок Продавцю.
  5.4. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними на сайті Інтернет-магазину за веб-адресою: http://brua.store/customer-service#!/tab/277912905-2 та обираються Покупцем при оформленні Замовлення (готівкою (при отриманні Товару у магазині), оплата картою, безготівковим розрахунком (оплата рахунку-фактури в банківському відділенні).

  6. ДОСТАВКА І ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЕВІ
  6.1. Продавець надає або організовує Покупцеві послуги з доставки Товару одним із способів, зазначених на сайті Інтернет-магазину за веб-адресою:http://brua.store/customer-service#!/tab/277912905-2 .
  6.2. Місце доставки Товару Покупець вказує Продавцеві, при оформленні замовлення Товару на Сайті або в усному порядку, при підтвердженні Замовлення на покупку Товару («КУПИТИ»).
  6.3. Доставка Товару здійснюється по всій території України за винятком тимчасово окупованої території і території проведення Операції Об’єднаних Сил.
  6.4. Термін доставки Товару Покупцеві складається з терміну обробки замовлення і терміну доставки, і встановлюється в кожному випадку індивідуально, враховуючи можливості Продавця і інтереси Замовника.
  6.5. Право власності на Товар переходить до Покупця з моменту передачі Покупцю Товару будь-яким з передбачених способів і оплати Покупцем вартості Товару.
  6.6. Факт отримання Товару та відсутність будь-яких претензій до Продавця щодо якості, комплектності Товару а також інших претензій щодо товару, який доставляється компаніями-перевізниками, Покупець підтверджує власним підписом у товаро-супровідних документах (товарно-транспортній накладній, акт і прийому-передачі, декларації на пересилку і та ін.) При отриманні товару Покупець зобов’язується перевірити стан упаковки і цілісність Товару, відповідність Товару заявленим характеристикам, і в разі наявності проблем на місці пред’явити претензії службі доставки. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження Товару компанії-перевізнику у відповідності до Замовлення Покупця.
  6.7. При прийнятті (акцептуванні) оферти Продавця Покупець надає згоду щодо отримання інформації про Товар за допомогою засобів дистанційного зв’язку. Проставлений підпис на документах, що підтверджує прийняття товару та/або фактичне прийняття товару, означає, що Одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.

  7. ЯКІСТЬ ТОВАРУ. НАША ГАРАНТІЯ ТОВАРУ.
  7.1. Якість Товару, що пропонується Продавцем через Інтернет-магазин, відповідає вимогам і стандартам, передбаченим чинним законодавством України щодо цієї категорії товарів.
  7.2. Продавець надає гарантію на Товар на термін, визначений виробником Товару.
  7.3. Права Покупця у випадках виявлення недоліків придбаного Товару визначені чинним законодавством України.
  7.4. Доставка Продавцю Товару, в якому Покупцем виявлені недоліки, здійснюється за рахунок Покупця.

  8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
  8.1. За невиконання або неналежне виконання зобов’язань за цим Договором Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України.
  8.2. У разі порушення Покупцем строків оплати товару, Продавець має право стягнути з Покупця пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діє на момент прострочення, за кожен день прострочення, а також перенести термін доставки замовленого Товару до моменту оплати Товару Покупцем.
  8.3. Виплата пені не звільняє Покупця від виконання зобов’язань за цим Публічним договором.

  9. ТЕРМІН ДІЇ ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ
  9.1. Публічний договір вступає в законну силу з моменту його акцептування Покупцем і діє до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань, передбачених цим Публічним договором.
  9.2. Публічний договір може бути достроково припинено за взаємною згодою Сторін.
  9.3. Публічний договір може бути розірвано Продавцем у разі порушення Покупцем своїх зобов’язань по цьому Публічному договору.

  10. ІНШІ УМОВИ
  10.1. Спори Сторін, які виникли в зв’язку з виконанням зобов’язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості вирішення спорів шляхом переговорів, такі спори підлягають вирішенню в судовому порядку відповідно до чинного законодавства України.
  10.2. У випадках, не врегульованих цим Публічним договором, Продавець і Покупець керуються чинним законодавством України.
  10.3. Продавець має право вносити зміни в Оферту без повідомлення Покупця, які набирають чинності з моменту внесення Продавцем змін шляхом їх розміщення на цьому сайті.
  10.4. Недійсність окремих положень Публічного договору не передбачає недійсність Публічного договору в цілому, оскільки можна припустити, що цей Публічний договір міг би бути укладений без включення в нього таких положень.
  10.5. Покупець підтверджує, що з моменту оформлення Замовлення, він (покупець) повідомлений про включення добровільно наданих Продавцю власних персональних даних до бази персональних даних Продавця.
  10.6. Покупець, перебуваючи на сайті Продавця, дає дозвіл Продавцю на обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Покупець підтверджує, що він ознайомлений з правами, які закріплені в Законі України «Про захист персональних даних».
  10.7. Покупець надає свою згоду на зберігання своїх персональних даних протягом 75 (сімдесяти п’яти) років.
  10.8. Створенням замовлення та/або реєстрацією на Сайті (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних з наступною метою: дані, що стають відомі використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, надсилання Продавцем та/або його комерційними партнерами телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною поштою, засобами мобільного зв’язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації в тому числі, але не обмежуючись про діяльність Сайту та Продавців.
  Для цілей, передбачених цим пунктом, Покупцю мають право відправлятися листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправлятися sms-повідомлення, здійснюватися дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.
  10.9. Покупець дає право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані в бази даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Продавець бере на себе зобов’язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов’язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов’язковий запит компетентного державного органу).
  10.10. Покупець, вказуючи свої персональні дані, при оформлення Замовленні та/або створенні облікового запису дозволяє Продавцю та/або його партнерам направляти інформацію, зокрема рекламного характеру, за допомогою електронної пошти або SMS-повідомлень.
  10.11. Покупець дозволяє Продавцю здійснювати запис і зберігання телефонних дзвінків, листування, повідомлень, зокрема електронних, пов’язаних з виконанням Замовлення Покупця на купівлю Товару і зобов’язань за цим Договором.
  10.12. Публічний договір укладається шляхом приєднання Покупця до запропонованого Продавцем Договору повністю через прийняття всіх істотних умов Договору без підписання письмового примірника і має юридичну силу відповідно до положень ст. 633, 634 Цивільного кодексу України. Покупець не може запропонувати свої умови Публічного Договору.
  10.13. Безумовне і повне прийняття умов Публічного договору Покупцем укладається через здійснення Покупцем дій, спрямованих на покупку Товару, передбачених Публічним договором, зокрема п. 4.1., незалежно від інших умов.

  11.МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ І РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ
  ФОП Кузняк Т. І.
  Юридична адреса: Україна, 82100, Львівська обл., місто Дрогобич(з), вул.Володимира Великого, будинок 28, квартира 32.
  p/p UA073052990000026009001029136 Приват банк у м. Львові
  МФО 305299
  ЄДРПОУ 3494306710
  Платник єдиного податку. Не платник ПДВ
  для скарг і пропозицій: bruajewellery@gmail.com
  тел .: +38 (067) 340 17 99

  Select your currency
  USD United States (US) dollar